Wyniki zawodów

Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego - po 1 turze

Wyniki zawodów | 2019-04-16 | Publikujący: WKS Piscari Lublin

Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego w sezonie 2019 wystartowała w województwie lubelskim jako pierwsza w całej Polsce. W niedzielę 7 kwietnia na zbiorniku Lubańki w Krasnymstawie rozegrano 1 turę tych zawodów, które już po raz 6 skupiają zawodników z okręgów: Lublin, Chełm, Zamość i Biała Podlaska.

Na 18 dwuosobowych drużyn, nasz klub reprezentowało aż 8 zawodników. Najlepiej spisała się drużyna Andrzej Wasil i Paweł Hondra, którzy po 2 i 3 miejscu w swoim podsektorze zajęli 3 miejsce w drużynówce. Zrobili tym samym pierwszy krok do ogólnopolskiego finału PLWS, na którym już byli w 2016 roku.

Zawody zwyciężyła para z Top Anglers Dęblin (Bartosz Chebda i Tomasz Kurdziałek), a miejsce drugie zajęli Górek Arno River Team II (Maciej Woźniak i Marek Kupisz). Kolejna tura odbędzie się 15 czerwca na rzece Bug w Dorohusku. W załączniku wyniki zawodów oraz kilka zdjęć.